Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam klubů

(po kliknutí na kontaktní osobu jí můžete zaslat e-mail, pokud je dostupný)

Město Místo Ulice, č.p. Kontaktní osoba
Benešov DDM Benešov Poštovní ulice 1668 Martina Vachtlová
Beroun Manažerská akademie U Stadionu 787 František Mastný
Brno Černý rytíř Chládkova 3 Petr Nahodil
Bruntál DDM Bruntál Dukelská 4
Břeclav CVČ Duhovka Na Valtické 727 Jan Neugallbeler
Česká Lípa DDM Libertin Škroupovo nám. 138 Vladimír Soukup
České Budějovice DDM (Dům dětí a mládeže) U Zimního stadionu 1 Miloslav Zíka
České Budějovice DDM Hardmutova vila U Zimního stadionu 1 Marek Voráček
Domažlice Chata "U Joja" Bozdíš 13, Horšovský Týn Josef Štětina
Hradec Králové DDM Kozinova Kozinova 9 Vít Čech
Cheb DDM Sova Goethova 26 Jan Havel
Jičín K-klub Valdštejnovo náměstí 99 Zdeněk Kořínek
Jihlava knihkupectví U Gluma Komenského 24 Ing. Josef Daněk
Karlovy Vary DDM Karlovy Vary Čankovská 35 Zdeněk Mach
Kladno SVČ Labyrint Arbesova 1187 Jiří Tůma
Klatovy Drak světla Krameriova 164 Eva Pavlasová
Kopřivnice Klubovna MTG 1. května 585 Jiří Till
Kroměříž SVČ Šipka Úprkova 3268 p. Mašík
Liberec Jotunheim Pražská 10 Luděk Pytloun
Lipník nad Bečvou Herní klub Fenris Čechova 930 Renata Doubravová
Litoměřice DDM Rozmarýn Plešivecká 1863/15 Jiří Martínek
Miroslav DDM Miroslav Kostelní ul. 202 Kamil Kopeček
Mikulov DDM Mikulov Vrchlického 11 Jiří Ilgner
Milevsko Herna u Pelikána 5. května 112 Milan Pelikán
Mladá Boleslav Rodinné centrum Kulíšek Václavkova ul. Zuzana Sedláčková
Most Centrum Volného Času Rybalkova 1020 Jan Tuček
Náchod DDM Déčko Zámecká 243 Andrea Strapková
Neratovice Gymnázium F. Palackého Masarykova 450 Jan Verner
Nová Paka DDM Stonožka U teplárny  
Olomouc Klub her Rossveltova 101 Ondřej Zezula
Opava SVČ Opava Jaselská 4 Vladimír Kiška
Ostrava Herna Kentaur Sokola Tůmy 1 Lubenik Michal
Pardubice U Bobra Josefa Ressla Milan Vlček
Pardubice DDM ABC Štolbova 2665 Milan Vlček
Plzeň Balrog Barrandova 32 Martin Sus
Praha Dům dětí a mládeže  Štefánikova 11 Jarda Bastl
Praha STOH Vaníčkova 5 Ladislav Štojdl
Praha Černý rytíř Za Poříčskou branou 21 Karel Žitný
Prostějov DDM Na Vápenici Vápenice 9 Petr Černohous
Přerov Klub Dlažka Tř. Palackého 1 Ctibor Hošek
Slavkov u Brna DDM Slavkov Komenského nám 495 Bohdan Slanina
Sokolov DDM Sokolov Spartakiádní 1937  
Šumperk DDM Vila Doris 17.listopadu 2 Radoslav Dvořák
Třebíč DDM Hrádek Třebíč Hrádek 964 Miloš Fiala
Týn nad Vltavou DDM Týn nad Vltavou Tyršova 26 Tomáš Křišťál
Uničov DDM Uničov - Vila Tereza Vila Tereza Nádražní 530 Lubomír Zeizinger
Ústí nad Labem Dům dětí a mládeže W. Churchilla 8 Radim Veselý
Vsetín MTG Klub   Radim Hájek
Vyškov Lidový dům Dědická 130 Jiří Kopáček
Zlín DDM ASTRA Tyršovo nábřeží 801 Zdeněk Čejk